Funboats

Ostatní nabízené služby

servis lodí

servis lodí

Nabízíme servis lodí, motorů a příslušenství po celém Chorvatsku a to formou výjezdů k zákazníkovi nebo na naší základně v Tisnu. Provádíme veškeré servisní práce včetně posezónního zazimování, předsezónních servisů, mytí lodí, údržby nerezů, oprav laminátu, jeřábování a transportů lodí, nátěry antifoulingu, diagnostiku motorů, opravy elektroinstalací a máme i pohotovostní službu pro případ nenadálých závad na moři.

V případě zájmu nás kontaktujte na naší e-mailové adrese funboats@email.cz.

Ceník servisu

uložení a transporty lodí

uložení a transporty lodí

Nabízíme možnost uložení lodě na zimu i v průběhu sezóny a uskladnění vašeho vleku pod loď v průběhu Vaší návštěvy v Chorvatsku. Tento sklad je na ostrovní části Tisna asi 1 km od centra, je cca 30m nad mořem, takže zde je nižší vlhkost než na úrovni hladiny moře a proto zde nedochází k takové korozi kovových částí jako u moře. Cena se vypočítává individuálně dle délky lodě a délky pobytu.

V případě zájmu nás kontaktujte na email funboats@email.cz, pošleme Vám konkrétní cenovou nabídku.

Pokud potřebujete pomoc s transportem Vaší lodě do Chorvatska i po Chorvatsku, rádi Vám tuto službu zajistíme.

charter

charter

Nabízíme pronájmy širokého spektra lodí od našich partnerů a to od malých gumových člunů až po velké katamarány. V případě zájmu Vám vypracujeme individuální nabídku.

Poptávky nám zasílejte na email funboats@email.cz.

transport osob na letiště

transport osob na letiště

V případě zájmu Vás můžeme dopravit na letiště Split a Zadar komfortním vozem Mazda 6 s klimatizací. Kapacita vozu je 4 místa. Pokud potřebujete dopravu pro více osob, zajistíme vozy našich partnerů.

Transport je třeba objednat s předstihem na emailu funboats@email.cz.

právní pomoc

právní pomoc

Potřebujete-li pomoc s přihlášením lodě, provozem lodě a pobytem v Chorvatsku, máte-li problémy s úřady či potřebujete konzultovat nenadálou situaci, obraťte se na nás na email funboats@email.cz nebo na telefonní číslo +385 996 18 44 77.