Funboats

accommodation

Marie apartments

Nabízíme ubytování ve vlastních Apartmánech Marie na adrese Put Jatine 25, Tisno nebo ve smluvních apatmánech v Tisnu, Jezerech, Murteru a Drveniku (Makarská riviéra).

Apartmány Marie se nachází v domě na nábřeží přímo u moře na adrese Put Jazine 25. Oba čtyřlůžkové apartmány jsou v 1. patře, každý se skládá ze dvou ložnic, jídelny a kuchyně. Apartmán s terasou a balkónem má jednu společnou koupelnu a samostatné WC, obojí po rekonstrukci. Apartmán s balkónem má koupelnu s WC v každém pokoji.

Před domem je dvůr s možností bezplatného parkování osobních aut. Oba apartmány jsou klimatizovány. Tzv. Slovenská pláž je od domu vzdálena 150m a další 3 pláže jsou vzdálené přibližně 10 - 15 min chůze. Před domem je možné kotvení lodí zdarma. V domě sídlí charterová společnost nabízející pronájem motorových lodí, výlety na lodi s kapitánem a kapitánské kurzy včetně kurzů ovládání lodi.

Price list

Tereza apartments

Apartmány Tereza

Apartmány Tereza se nachází asi 120m od moře, ve čtvrté řade od ulice Put Jazine, v domě postaveném v 70-tých letech minulého století. V 1. patře je jeden prostorný čtyřlůžkový apartmán který se skládá ze dvou ložnic s manželskou postelí a obýváku s kuchyňkou a dvě dvoulůžková studia s ložnicí, obývákem s kuchyňkou a přistýlkou pro jednu dospělou osobu, nebo pro dvě děti do 12 let. Všechny apartmány i studia mají balkón, ze kterého je krásný výhled na moře a na město. Pláž u villy Mazzura je vzdálena necelých 5 min. chůze. Apartmány jsou klimatizovány, před domem je zajištěné parkování pro osobní auta.

Pension Abel

Penzion Abel

Penzion Abel se nachází na okraji Gornji Valy, směrem na východ. Dům je umístěn přímo nad mořem. Před penzionem, na svahu nad mořem, je velká letni terasa, vhodná k posezení ve stínu starých borovic. Každý večer zde podávají hostům penzionu večere. Apartmány v penzionu jsou dvoulůžkové, trojlůžkové a čtyřlůžkové a jsou zde i studia. Každý apartmán má vlastní koupelnu a plně vybavenou kuchyňku. Z velké terasy ve 2. patře a z balkónu v 1. patře je krásný, panoramatický výhled na otevřené moře, na ostrov Hvar a poloostrov Pelješac. Výborná domácí kuchyně majitelky penzionu, pani Emilie, sem každoročně láká spoustu stálých hostů, kteří si kromě čistého moře a klidu,chtějí také vychutnat tradiční chorvatskou gastronomii té nejvyšší kvality. Koupání je možné přímo v hlubokém moři u domu, nebo na 5 min. vzdálené oblázkové pláži v centruApart města.

Nada apartments

Apartmány Nada

Apartmány Nada jsou téměř nové, nachází se v domě postaveném teprve před pěti lety. Charakterizuje je krásný výhled z balkónu k moři. Apartmán v přízemí je vhodný na ubytování 4 osob ve dvou ložnicích nebo větši rodiny, protože v obýváku je možnost umístění další dospělé osoby nebo až dvou dětí do 12 let na přistýlku. Apartmány v 1. patře jsou dvoulůžková studia s možností umístění ještě jedné osoby na přistýlce v obýváku. Vzdálenost od pláže u villy Mazzura je asi 5 min. chůze. Všechny apartmány jsou klimatizovány. Před domem je velké soukromé parkoviště pro osobní auta.

Cvita apartments

Apartmány Cvita

Apartmány Cvita jsou blízko centra města. Velký čtyrlůžkový apartmán v přízemí je možné propojit s dvoulůžkovým pokojem na stejném patře, což umožňuje ubytování až šesti dospělých osob. Velká terasa s výhledem k moři je vhodná pro příjemný odpočinek přes den ve stínu pod střechou, nebo pro romantické večerní posezení. V 1. patře jsou dva dvoulůžkové apartmány, jeden je s přistýlkou. Oba mají velkou terasu s výhledem k moři. Všechny apartmány jsou klimatizovány. Parkování je možné na nedalekém parkovišti na nábřeží. Nejbližší pláž je u villy Mazzura a je vzdálena asi 5 min chůze.

Mare apartments

Apartmány Mare

Apartmány Mare se nachází v rodinném domě přímo na nábřeží. Jedná se o dva šestilůžkové apartmány z nichž je jeden v přízemí, druhý se nachází na patře. Oba apartmány se skládají ze tří dvoulůžkových ložnic a kuchyně s jídelnou. Před domem je velká terasa s parkovištěm pro osobní auta. Na patře je velký balkón s výhledem k moři. Velmi příjemná majitelka je hostům vždy k službám. Uvnitř domu a kolem něj vládne čistota a klid o který se majitelka pečlivě stará. Nejbližší koupání je na tzv., Slovenské pláži, vzdálené 200m od domu. V domě není klimatizace.

Pavlov apartments

Apartmány Pavlov

Apartmány Pavlov jsou v rodinném domě, oba se nachází v 1. patře. Větší apartmán je čtyřlůžkový, skládá se ze dvou ložnic s manželskou postelí, velkého obýváku s gaučem na který je možné umístit 1 dospělou osobu, nebo 2 děti do 12 let, kuchyně, koupelny s WC a ještě jednoho WC. Další apartmán je dvoulůžkové studio s ložnicí s manželskou postelí, obývákem, ve kterém je přistýlka pro 1 dospělou osobu, kuchyňka a WC. Oba apartmány mají balkón s výhledem k moři. Před domem je dvůr, na kterém je možné parkovat osobní auta. Apartmány nejsou klimatizovány. Vzdálenost od oblázkové pláže Jazina je 15 min. chůze. Nejbližší koupání je možné na tzv. Slovenské pláži vzdálené asi 250m.

Porin apartments

Apartmán Porin

Apartmán Porin se nachází na pevninské části Tisna, asi 3 minuty chůze od centra. Apartmán je prostorný a kompletně vybavený pro pohodlné bydlení. Koupaní je možné na oblázkové pláži u tzv. Villy Mazzura, vzdálené asi 5 minut chůze. Ti, kdo se rádi procházejí, se mohou vydat přes zvedací most na ostrov Murter, pak po 10-ti minutách chůze je další, větší oblázková pláž Lovišća (lze tam dojet i autem). Apartmán je v patře, má k dispozici kuchyň, velký obývací pokoj, dvě ložnice, koupelnu a balkón s krásným panoramatickým výhledem na město. Apartmán je klimatizován.

Prova apartments

Apartmány Prova

Penzion Prova charakterizují 3 dvoulůžková studia v 1. patře, první je s ložnicí a patrovou postelí v obýváku, druhý je dvoulůžkový s patrovou postelí a třetí je klasicky dvoulůžkový. V každém z těchto apartmánů je kuchyňka a koupelna s WC. Všechny apartmány mají velké balkóny s výhledem k moři. Ve 2. patře se nachází velký luxusně vybavený čtyřlůžkový apartmán, ve kterém jsou dvě ložnice s manželskou postelí, obývákem s jídelnou a kuchyní. Každá z ložnic má vlastní koupelnu. Z balkónu, který je přes celou délku přední části apartmánu, je krásný výhled na moře. V přízemí domu jsou dva velké čtyřlůžkové apartmány s obývákem a kuchyňkou. Před apartmány jsou terasy. Všechny apartmány jsou klimatizovány. Parkování pro osobní auta je zajištěno před domem. Koupání je možné na tzv. Slovenské pláži, 50m od domu.

Karmela apartments

Apartmány Karmela

Apartmány Karmela jsou v domě uprostřed krásné zahrady, jsou vzdáleny asi 80m od moře ve 2 řadě domů. Jeden čtyřlůžkový apartmán se nachází v přízemí domu, v něm jsou dvě dvoulůžkové ložnice, obývák, kuchyňka a koupelna s WC. Z velké terasy je výhled na moře. V patře je druhý čtyřlůžkový apartmán s dvěma ložnicemi, velkým obývákem, ve kterém je gauč sloužící jako přistýlka pro jedno dítě do 12 let. Dále je zde kuchyně s jídelnou a koupelna s WC. Krásný výhled na moře je zajištěn ze soukromé terasy, která je přístupná pouze z apartmánu. Oba apartmány jsou klimatizovány, parkování je možné na nedalekém parkovišti na břehu moře. Oblázková pláž Jazina je vzdálená 10 min chůze, nejbližší koupání je možné na tzv. Slovenské pláži, vzdálené asi 5 min chůze.

Captain´s Home apartment

Apartmán Captain´s Home

Apartmán Porin se nachází na pevninské části Tisna, asi 3 minuty chůze od centra. Apartmán je prostorný a kompletně vybavený pro pohodlné bydlení. Koupaní je možné na oblázkové pláži u tzv. Villy Mazzura, vzdálené asi 5 minut chůze. Ti, kdo se rádi procházejí, se mohou vydat přes zvedací most na ostrov Murter, pak po 10-ti minutách chůze je další, větší oblázková pláž Lovišća (lze tam dojet i autem). Apartmán je v patře, má k dispozici kuchyň, velký obývací pokoj, dvě ložnice, koupelnu a balkón s krásným panoramatickým výhledem na město. Apartmán je klimatizován.

Mazalin apartments

Apartmány Mazalin

Apartmány Mazalin se nachází v rodinném domě v ulici dr. Ante Starčeviče, která probíhá souběžně s hlavní ulicí Put Jazine v městské části Zapadna Gomilica. Rodinný dům Mazalin je asi 10 let starý, v přízemí je klimatizovaný trojlůžkový apartmán, který se skládá z ložnice s manželskou postelí, obýváku s postelí pro 1 dospělou osobu, kuchyňky, koupelny s WC a venkovní terasy. V 1. patře jsou dva dvoulůžkové pokoje s vlastní koupelnou a balkónem. Ve 2. patře jsou dva čtyřlůžkové apartmány, z nichž jeden se skládá ze dvou ložnic s manželskou postelí, obýváku s kuchyňkou, koupelny s WC a balkónu. Druhý čtyřlůžkový apartmán se skládá ze dvou ložnic s manželskou postelí, obýváku s kuchyní a balkónu, ale je zde možnost připojení dalšího dvoulůžkového pokoje, čímž se vznikne velký šestilůžkový apartmán. Tento apartmán má také balkón s krásným panoramatickým výhledem k moři a na město. Pokoje a apartmány v 1. a 2. patře nejsou klimatizovány. Před domem je zajištěné parkování osobních aut. Nejbližší koupání je možné na tzv. Slovenské pláži vzdálené asi 120m. Na oblázkovou pláž Jazina je to asi 15 min. chůze.

Dujo apartments

Apartmány Dujo

Apartmány Dujo se nachází v rodinném domě vzdáleném od moře asi 120m. Z domu je krásný panoramatický výhled na moře a na ostrov Murter. Apartmány jsou prostorné a čisté. V přízemí se nachází jeden čtyřlůžkový apartmán se dvěma přistýlkami pro dospělé, nebo děti. Apartmán se skládá ze dvou ložnic, koupelny s WC, jídelny s kuchyňkou a balkónu. V 1. patře jsou dva čtyřlůžkové apartmány s přistýlkou pro 1 dospělou osobu. Také zde jsou dvě ložnice s manželskou postelí, obývák s kuchyňkou, koupelna s WC a balkón s výhledem k moři. Před domem je možnost parkování osobních aut. Vzdálenost od oblázkové pláže Jazina je asi 10 min. chůze.

Kosirina apartments

Apartmány Kosirina

Apartmány Kosirina jsou umístěny u silnice, asi 100m před zvedacím mostem který propojuje pevninu s ostrovem Murter. Nejbližší koupaní je možné na oblázkové pláži u tzv. villy Mazzura, vzdálené asi 300m. Pro majitele menších jachet a člunů je před domem připravené bezplatné kotvení. V domě se nachází cestovní kancelář ve které je možné zakoupit výlety do národního parku Kornaty, na vodopády na řece Krka, do Šibeniku a pod. Také se zde prodávají letenky a lístky na meziměstskou autobusovou dopravu. Půjčují tu i jízdní kola, skútry a čluny. V prvním a druhém patře jsou dvoulůžková studia s přistýlkou v obývacím pokoji, na kterou se vejde jedna dospělá osoba, nebo dvě děti do 12 let. V přízemí objektu se nachází velký čtyřlůžkový apartmán s terasou. Vybavení apartmánu je na vyšší úrovni. Všechny apartmány a studia jsou klimatizovány. Wi-fi síť i parkování je pro hosty bezplatné.

Pension Perina

Penzion Perina

Penzion Perina je umístěn přímo na nábřeží v oblasti Zapadna Gomilica. V areálu penzionu nachází vyhlášená restaurace Antonio. V samotném penzionu jsou k dispozici luxusní dvoulůžkové, trojlůžkové a čtyřlůžkové apartmány a také dvoulůžkové pokoje. Všechny apartmány a pokoje mají vlastní koupelnu s WC a v apartmánech jsou plně vybavené kuchyňky. Před domem je zajištěno parkování osobních aut pro hosty penzionu. Apartmány jsou klimatizovány.