Funboats

Vodní sporty

water sports centrum

Pro milovníky zábavy a adrenalinu je v kempu Slanica nabízena možnost proletět se na padáku za vlečným člunem (parasailing), dále lze vyzkoušet širokou škálu vodních sportů, jako je např. vodní lyžování, wakeboarding a kneeboarding a pro celé rodiny a skupiny přátel jsou zde připraveny zábavné projížďky na nafukovacích atrakcích, jako je nafukovací banán až pro 6 osob, trojúhelníkový Crazy shark až pro 2 osoby nebo kruh pro jednu osobu.

Dále je tu pro majitele kapitánských průkazů možnost zapůjčit si vodní skútry Seadoo RXP-X 255 nebo Yamaha Wave Runner 700, či příležitost projet se na naší lodi při vlekání padáku či nafukovacích atrakcí.

Ceník vodních sportů
water sports centrum

kurzy potápění

Nabízíme kurzy potápění mezinárodních potápěčských výcvikových systemů IANTD, PADI, UDI a CMAS od začátečníků po potápěčské profesionály.

Více informací

parasailing

parasailing

Také známý jako parascending nebo parakiting, je rekreační zábava, při níž je člověk vlečen za lodí na speciálně navrženém padáku.

vodní lyžování

vodni lyzovani

Je individuální sport prováděný na vodních lyžích s použitím tažného člunu.

wakeboarding

wakeboarding

Je ekvivalent vodního snowboardingu. Spočívá v jízdě na wakeboardu taženém lodí nebo kabelovým vlekem po vodní hladině. Byl vyvinut jako kombinace vodního lyžování a technik surfingu.

kneeboarding

kneeboarding

Kneeboarding se od ostatních vodních sportů, založených na principu tažení za vlečnou lodí, liší jen tím, že člověk na speciálně upraveném prkně klečí.

vodní atrakce

vodní atrakce

Nabízíme zábavné projížďky na různých nafukovacích atrakcích.

vodní skútry

vodní skútr

Majitelé kapitánských průkazů si mohou zapůjčit vodní skútry Seadoo RXP 255 nebo Yamaha Wave Runner 700. V ceně zápůjčného je max. 50l paliva.